Polityka firmy Energomont

Witamy w firmie Energomont. Jest nam bardzo miło, że zdecydowałeś się z nami współpracować.
Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości usług. Wyznacz sobie ambitne cele zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Wierzymy, że uda ci się je osiągnąć.
Zasada nr 1 w Energomont: używaj zdrowego rozsądku w każdej sytuacji i bądź odpowiedzialny.
Zasada nr 2 w Energomont: nie bądź niczyim dłużnikiem.

Oferty pracy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pracy.

Poszukujemy studentów do pracy na stanowisku:

POMOCNIK DO MONTAŻU KONSTRUKCJI ALUMINIOWYCH

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy montowaniu stolarki aluminiowej, przeciwpożarowej, antywłamaniowej.
  • Załadunek i rozładunek materiałów.
  • Ustawianie rusztowań
  • Praca na wysokościach.

Wymagania:

  • studiowanie na kierunkach budowlanych,
  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • sumienność i dokładność w wykonywanych pracach,
  • pracowitość.

CV i list motywacyjny prosimy wysłać na adres: energomont_lublin@wp.pl
Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Agata Mazurek tel. 506-328-344

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz 926, ze zm.), prowadzonych przez ENERGOMONT Grzegorz Śliwiński".

Jeśli w tym momencie nie posiadamy oferty, która Państwa interesuje, prosimy o pozostawienie cv w bazie aplikacji, przesyłając je na podany wyżej adres mailowy.

W momencie, gdy pojawi się oferta pracy zgodna z Państwa profilem zawodowym i poszukiwanymi przez nas kwalifikacjami, skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo.